Informacje bieżące

Bieżące informacje na temat turnieju

Informacje na temat turnieju

Organizator
  • Głównym organizatorem Turnieju jest Polskie Stowarzyszenie dla Badań i Terapii Cukrzycy u Dzieci ( PSBTCD)
Kategorie wiekowe

W turnieju gramy w dwóch kategoriach wiekowych:

  • Junior (rocznik 2008 i młodsi);
  • Junior Plus (roczniki 2004-2007).
Pomoc opiekuna

Każdy zespół otrzyma do pomocy polskiego opiekuna znającego język angielski (dołożymy starań, aby znał także język ojczysty danej drużyny). Zadaniem opiekuna będzie pomoc w bieżących sprawach związanych z pobytem w Suchym Lesie a w szczególności podczas trwania Turnieju.


09.03.2018 - Patronat PKOl

Cieszy nas bardzo, że piłka nożna została obrana jako rodzaj działalności sportowej, która może wspomóc medycynę w walce z tą trudną chorobą jaką jest Cukrzyca i mamy nadzieję, pozwoli odnaleźć dzieciom właściwą drogę w życiu poprzez uprawianie sportu i może stać się dla nich prawdziwą szkołą kształtowania charakteru i przezwyciężenia choroby” - to fragment pisma podpisanego przez Pana Adama Krzesińskiego - Sekretarza Generalnego Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
PKOl objął nasz Turniej honorowym patronatem!


01.03.2018 - Patronat WZPN

Z satysfakcją informujemy, że patronat nad zawodami objął również Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Dzięki pomocy WZPN-u na zawodach pojawią się profesjonalni sędziowie piłkarscy. Związek przekaże nam również piłki i znaczniki niezbędne do rozgrywania spotkań.
Bardzo dziękujemy!


01.03.2018 - Patronat Medialny

Jest nam bardzo miło poinformować, że patronat medialny nad Turniejem objęło Radio Poznań.
Bardzo dziękujemy!


18.12.2017 - Wsparcie Sponsora Turnieju

Dzięki pomocy Sponsora Turnieju 15 przedstawicieli każdej z drużyn będzie miało zapewnione wyżywienie podczas Turnieju (obiady w sobotę i niedzielę oraz kolacje w piątek i sobotę).


19.10.2017 - Michał Jeliński Ambasadorem naszego Turnieju

Czterokrotny Mistrz Świata, Mistrz Europy, a przede wszystkim - Mistrz Olimpijski z Pekinu został oficjalnym Ambasadorem Junior Football Sweet Cup!

Michał jest najlepszym przykładem, że cukrzyca nie przeszkodzi w osiągnięciu najwyższego poziomu sportowego. Olimpijskie złoto wywalczył blisko pięć lat po wykryciu u niego choroby.

Idea turnieju

Idea międzynarodowego turnieju w piłce nożnej

Informacje bieżące

Bieżące informacje na temat turnieju

Regulamin

Zasady rozgrywania turnieju

Harmonogram

Harmonogram międzynarodowego turnieju w piłce nożnej